Категорії

Доставка і оплата

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ І ОБЛАСТІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ОПЛАТА ГОТІВКОЮ ОПЛАТА НА КАРТУ

 

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ І ОБЛАСТІ

 

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

 • Доставка всіх товарів у нашому магазині по Україні - платна, за винятком тих товарів, які зазначені "безкоштовна доставка по Україні" у картці товару.
 • Відправка здійснюється після часткової або повної передоплати на картку ПриватБанку, у разі часткової оплати сума призначається менеджером у телефонному режимі, в разі повної передоплати + комісія банку 2%
 • Вартість товару + страховка 0.5 % вартості товару + 2 % вартості товару послуга "постоплата" * + вартість доставки за тарифами перевізника.
 • Звертаємо увагу на те, що при отриманні вантажу у відділеннях перевізників одержувач зобов'язаний надати для підтвердження особи наступні документи: оригінал паспорта (цивільного або закордонного) або оригінал прав водія. .
 • Якщо одержувачем виступає дитина до 16 років, вантаж може отримати один із батьків, якщо пред'явить свідоцтво про народження дитини та свій оригінал паспорта (цивільного або закордонного) або оригінал прав водія.
 • Якщо одержувачем є громадянин іншої країни, то для отримання вантажу він повинен пред'явити оригінал паспорта.
 • Отримативантаж з іншими документами неможливий.
 • Для успішного отримання відправленого вам вантажу, настійно рекомендуємо дотримуватися вимог компаній, що здійснюють перевезення вантажів по Україні.

 

Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями:

розрахувати вартість доставки

розрахувати вартість доставки

 

Послуга "постоплата" - можливість зробити замовлення без попередньої оплати за товар і розрахуватися в кінцевому пункті доставки.

 

      Після оформлення та підтвердження замовлення Ви зможете отримати товар на складі перевізника у Вашому місті протягом 2-4 робочих днів (залежно від Вашого міста). Вся техніка перед відправкою перевіряється на комплектність та відсутність механічних пошкоджень нашими технічними фахівцями. гарантуємо Вам повну працездатність товару. Від вас потрібна лише перевірка комплектності та зовнішнього вигляду техніки в момент її отримання.

 

    У разі відмови покупця від товару (крім випадку форс-мажорних обставин, втрати товару, пошкодження під час транспортування), доставленого до пункту призначення, покупець зобов'язаний сплатити вартість доставки в обидва напрями в повному обсязі. Здійснюючи замовлення, покупець автоматично погоджується з умовами покупки в інтернет-магазині bosch-siemens.in.ua

>

 

Важливо!

     

    Увімкнення та налаштування техніки вами (якщо з будь-якої причини неможливий виклик сервісного інженера) має здійснюватися лише після уважного вивчення інструкції з експлуатації. У зимовий та дощовий час перед включенням техніка повинна бути витримана за кімнатної температури не менше 2-х годин.

 

Оплата готівкою кур'єру

 • Розрахунок за товари в нашому магазині здійснюється за готівку під час кур'єрської доставки.
 • Оплата приймається лише у національній валюті України гривнях.
 • При доставці кур'єром ви передаєте гроші нашому співробітнику, а він видає документ, що підтверджує оплату товару - товарний чек і заповнює гарантійний талон.
 • Разом з товаром кожному клієнту видається супутня документація: керівництво користувача та переклад російською або українською мовою (якщо виріб був виготовлений в інших країнах світу). 
 • Оплата готівкою можлива лише при покупці в Києві або Київській області, або у відділеннях перевізників в інших містах України.

 

Оплата на карту Visa/Mastercard

При оплаті в такий спосіб стягується комісія 2%.

▲